آب سبزیجات و نقش آنها در چاق شدن انسان. سبزیجات و آب آنها در سبد مصرف خانوار قرار دارند و کسانی که میخواهند چاق شوند میتوانند از آب سبزیجاتی که معرفی خواهیم کرد استفاده کنند. هویج یکی از سبزیجاتی که خواص بسیاری داشته و سرشار از ویتامین آ می باشد. اگر شما هم وزن تان کم می باشد و به دنبال راه هایی برای افزایش وزن هستید، پینشنهاد می کنیم آب هویج را فراموش نکنید و حتما آنرا در برنامه غذایی خود قرار دهید. یک متخصص طب سنتی گفته است: خوردن آب هویج سبب کاهش کلسترول خون می شود. غلامرضا کرد افشاری گ ...

آب سبزیجات و نقش آنها در چاق شدن انسان

آب سبزیجات و نقش آنها در چاق شدن انسان

سبزیجات و آب آنها در سبد مصرف خانوار قرار دارند و کسانی که میخواهند چاق شوند میتوانند از آب سبزیجاتی که معرفی خواهیم کرد استفاده کنند. هویج یکی از سبزیجاتی که خواص بسیاری داشته و سرشار از ویتامین آ می باشد.

 

اگر شما هم وزن تان کم می باشد و به دنبال راه هایی برای افزایش وزن هستید، پینشنهاد می کنیم آب هویج را فراموش نکنید و حتما آنرا در برنامه غذایی خود قرار دهید.

آب سبزیجات و نقش آنها در چاق شدن انسان

یک متخصص طب سنتی گفته است: خوردن آب هویج سبب کاهش کلسترول خون می شود. غلامرضا کرد افشاری گفته است: خوردن آب هویج خواص بسیار زیادی دارد و توصیه می شود افراد خوردن آن را در دستور کار قرار دهند.وی افزوده است: مخلوط آب هویج به همراه شیر برای نرم کردن سینه بسیار مفید است.

آب سبزیجات و نقش آنها در چاق شدن انسان

افراد زمانی که با مشکل سرماخوردگی مواجه می شوند می توانند آب هویج بخوردند.نویسنده کتاب تغذیه در طب ایرانی – اسلامی با اشاره به تاثیر آب هویج بر چاقی افراد خاطرنشان کرده است: افرادی که می خواهند چاق شوند، صبحانه آب هویج بخورند.

آب سبزیجات و نقش آنها در چاق شدن انسان

کرد افشاری ادامه داده است: مصرف آب هویج در صبح به صورت ناشتا مواد سمی را از خون شما خارج می‌کند.این متخصص طب سنتی با ارائه توصیه ای به افراد مبتلا به آسم اظهارکرده است: کسانی که به بیماری آسم مبتلا هستند و یا گرفتگی صدا دارند آب هویج بخورند.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه