آلومینیوم در خدمت لینکلن ناویگیتور

لینکلن ناویگیتور در سال 2015 به‌طور کامل بروز رسانی و با یک نسخه جدید جایگزین خواهد شد. اما گزارش‌ها نشان می‌دهد که دامنه تغییرات آن‌چنان هم گسترده نخواهد بود. در عوض دو سال بعد یعنی بین سال‌های 2016 و 2017، ناویگیتور با یک بدنه آلومینیومی ارائه خواهد شد.

 

Lincoln Navigator and Navigator L ecoboost
 


تجربه فورد در تولید تراک پرفروش F-150 با استفاده از آلومینیوم و مزایای بی‌شمار آن، لینکلن را نیز در همین مسیر قرار داده است. از آنجا که لینکلن سلاح نسبتاً لوکس فورد برای مقابله با کادیلاک و در این مورد اسکالید به شمار می‌رود، کاهش وزن و افزایش قابلیت‌های دینامیکی ناشی از آن می‌تواند برای خریداران یک نکته تمایز باشد.

آلومینیوم در خدمت لینکلن ناویگیتور

 

Lincoln Navigator 2015
 


مهم‌تر از همه اینکه تاکنون لینکلن به عنوان برندی پیر و سنگین وزن و تنبل شناخته می‌شد و استفاده از آلومینیوم و مواد جدید و همچنین کاهش وزن و بهبود عملکرد و کاهش مصرف سوخت، همه در کنار هم می‌توانند نوع نگرش‌ها به این برند را تغییر دهند و خریداران جوان‌تر را نیز به‌سوی آن جلب کنند.

 

Lincoln Navigator Interior
 


ناویگیتور در سال 2015 همچنان از موتور شش سیلندر 3.5 لیتری توربوی اکوبوست با قدرت 375 اسب بخار استفاده خواهد کرد. مدل‌های تک دیفرانسیل این خودرو 62 هزار و مدل‌های دو دیفرانسیل آن 68 هزار دلار می‌ارزند.

 


کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه