انجام عمل جراحی زیبایی پا برای خانم ها. زیبایی پاو ساق پاها برای خانم ها خیلی مهم است و در زیبایی آن ها هم تاثیر گذار است. به همین منظور عمل های زیبایی پا انجام می گیرد. بسیاری از افراد به دلایل مختلف به خاطر ظاهر پاهای خود احساس خجالت دارند. بعضی از افراد دارای انگشت چکشی پا (انگشت هایی که به جای مستقیم بودن شبیه چنگال شکل هستند). یا در شست پای خود پینه دارند (برآمدگی ایجاد شده درست در زیر شست بزرگ در یک یا هر دو پای بیمار). بعضی افراد از عرض پا یا طول انگشت شست خود ناراضی هستند (بسیار کو ...

انجام عمل جراحی زیبایی پا برای خانم ها

انجام عمل جراحی زیبایی پا برای خانم ها

زیبایی پاو ساق پاها برای خانم ها خیلی مهم است و در زیبایی آن ها هم تاثیر گذار است.به همین منظور عمل های زیبایی پا انجام می گیرد. بسیاری از افراد به دلایل مختلف به خاطر ظاهر پاهای خود احساس خجالت دارند.بعضی از افراد دارای انگشت چکشی پا (انگشت هایی که به جای مستقیم بودن شبیه چنگال شکل هستند)

 

یا در شست پای خود پینه دارند (برآمدگی ایجاد شده درست در زیر شست بزرگ در یک یا هر دو پای بیمار). بعضی افراد از عرض پا یا طول انگشت شست خود ناراضی هستند (بسیار کوتاه یا بسیار بلند) یا به خاطر اندازه ناخن شست خود احساس ناراحتی می کنند. برای تمام این افراد، عمل جراحی زیبایی پا می تواند این مشکلات را بر طرف کرده و ظاهر انگشت شست را زیبا سازد.

 

ویژگی های ظاهری پا بطور خاص برای زنانی (و حتی برخی مردان) مهم است که علاقه مند به پوشیدن صندل و کفش های جلو باز هستند. به همین خاطر ما به شما استفاده از آخرین، جدید ترین و موثر ترین عمل های جراحی زیبایی پا ی موجود در این حوزه را پیشنهاد می کنیم.

 

این روش های جراحی شامل موارد زیر هستند

اصلاح انگشت چکشی در قسمت شست (با صاف کرده خمیدگی شست ها)
عمل جراحی پینه پا (تغییر وضعیت شست بزرگ برای حذف پینه ناهموار در کنار انگشت)
بالا کشیدن ظاهر پا (یک اصلاح کامل پا/ انگشت)
باریک کردن پا (به این ترتیب عرض پا به سادگی در کفش های شیک کم عرض جا خواهد شد)

 

کوتاه کردن انگشت

بلند کردن انگشت
اصلاح انگشت بد شکل (تغییر اندازه انگشت به مقدار کم)
اصلاح انگشت فربه و چاق (در این حالت انگشت های فربه و چاق لاغرتر شده و زیباتر می شوند)
تغییر اندازه ناخن
جراحی زیبایی ساق پا

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه