این خوراکی ها به شما آرامش می دهند. اگر به دنبال آرامش هستید می توانید به سراغ خوراکی ها بروید و خود را آرام کنید. ما خوراکی های آرام بخش را به شما معرفی می کنیم. وقتی بحث غذاهای کاهش دهنده اضطراب به میان می آید تنها چیزی که در ابتدا به ذهنمان می رسد خوردن شکلات پس از یک روز پر استرس کاری است. شاید در همان لحظه احساس بهتری داشته باشید اما خیلی تاثیرش از بین می رود. می خواهم غذاهایی معرفی کنم که هم اعصاب را آرام می کنند و هم در کل برای سلامتی خوب هستند. پرتقال. این میوه منبع ویتامین C علاوه ...

این خوراکی ها به شما آرامش می دهند

این خوراکی ها به شما آرامش می دهند

اگر به دنبال آرامش هستید می توانید به سراغ خوراکی ها بروید و خود را آرام کنید.ما خوراکی های آرام بخش را به شما معرفی می کنیم. وقتی بحث غذاهای کاهش دهنده اضطراب به میان می آید تنها چیزی که در ابتدا به ذهنمان می رسد خوردن شکلات پس از یک روز پر استرس کاری است.

 

شاید در همان لحظه احساس بهتری داشته باشید اما خیلی تاثیرش از بین می رود. می خواهم غذاهایی معرفی کنم که هم اعصاب را آرام می کنند و هم در کل برای سلامتی خوب هستند.

 

پرتقال

این خوراکی ها به شما آرامش می دهند

این میوه منبع ویتامین C علاوه بر ابن که ضد سرماخوردگی است فواید دیگری هم دارد. پرتقال سطح کورتیزول (هورمون استرس) و فشار خون را پایین می آورد.

 

شیر

این خوراکی ها به شما آرامش می دهند

وقتی مادرها هر شب قبل خواب یک لیوان شیر برایمان کنار می گذارند دلیلی برای این کار دارند. ویتامین های b2 و b12 موجود در شیر خیلی سریع در ما آرامش ایجاد می کند.

 

اسفناج

یکی از دلایلی که می گوید حتما این سبزی را مصرف کنید وجود مقدار زیادی منیزیم در آن است که به تنظیم سطح کورتیزول کمک می کند.

 

مارچوبه

مارچوبه سرشار از فولیک اسید بوده و هنگامی که تنش زیادی دارید می تواند شما را آرام کند.

 

بوقلمون

این خوراکی ها به شما آرامش می دهند

گوشت این پرنده چیزی به نام تریپتوفان دارد. تریپتوفان آمینو اسیدی است که به مغز اشاره می کند تا سروتونین ( هورمون آرامبخش) آزاد کند.

 

بلغور جو دوسر

بلغور جو نیز هورمون سروتونین را تقویت می کند.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه