بالا رفتن خرس از سطح صاف

بالا رفتن خرس از سطح صاف - تصویر 1

اکثر حیوانات وحشی در همه جای جهان به صورت عادی از جاهایی که برای انسان ها غیر قابل عبور است به راحتی عبور می کنند. برای مثال، هنگام بازدید از سد دز، اگر به دیواره های عمودی روبرو نگاه کنید، حیوانات وحشی ای می بینید که دارند از آن بالا می روند و ممکن است اگر کسی خود را به جای آنها بگذارد، تپش قلبش بسیار تند شود و تا مرز ایستادن برود؛ اما اگر در کنار خود مردی کهنسال ببیند و حال خود را برای او بازگوید، پیرمرد به او بخندد. زیرا....

حیوانات وحشی, خرس, توله خرس, مکانهای صعب العبور, اخبار, اخبار گوناگون, مطالب جالب و خواندنی

نگاه به این صحنه قلب را نگه می دارد!تماشای ویدیو بالا رفتن توله خرسی از دیواره صاف کوه، کاربران شبکه های اینترنتی را به شگفتی واداشته است.در حالی که توله خرسی سیاه و سفید در ریو گراند پشت سر مادرش در حرکت بود، تماشاگرانش جرأت تماشای راه رفتن او را نداشتند؛ زیرا او از کوه صاف بالا می رفت.

 اکثر حیوانات وحشی در همه جای جهان به صورت عادی از جاهایی که برای انسان ها غیر قابل عبور است به راحتی عبور می کنند. برای مثال، هنگام بازدید از سد دز، اگر به دیواره های عمودی روبرو نگاه کنید، حیوانات وحشی ای می بینید که دارند از آن بالا می روند و ممکن است اگر کسی خود را به جای آنها بگذارد، تپش قلبش بسیار تند شود و تا مرز ایستادن برود؛ اما اگر در کنار خود مردی گهنسال ببیند و حال خود را برای او بازگوید، پیرمرد به او بخندد. زیرا مردان قدیمی بارها این صحنه ها را تماشا کرده اند و شاید خود هم از جاهای صعب العبور به راحتی عبور کرده باشند.

بنا بر این گزارش، به علت فاصله گرفتن زیاد انسان های امروزی از طبیعت و دیدن موجودات وحشی در قفس های شهری، تماشای راه رفتن طبیعی یک توله خرس از دیواره یک کوه قلب آنها را از کار باز می دارد.

حال به تصاویر این خرس که از سطح صاف بالا می رود دقت کنید:

بالا رفتن خرس از سطح صاف

بالا رفتن خرس از سطح صاف - تصویر 2

بالا رفتن خرس از سطح صاف

بالا رفتن خرس از سطح صاف - تصویر 3

بالا رفتن خرس از سطح صاف

بالا رفتن خرس از سطح صاف - تصویر 4

بالا رفتن خرس از سطح صاف

بالا رفتن خرس از سطح صاف - تصویر 5

بالا رفتن خرس از سطح صاف

بالا رفتن خرس از سطح صاف - تصویر 6

بالا رفتن خرس از سطح صاف

بالا رفتن خرس از سطح صاف - تصویر 7

بالا رفتن خرس از سطح صاف

بالا رفتن خرس از سطح صاف - تصویر 8

بالا رفتن خرس از سطح صاف

گردآوری:مجله اینترنتی دلگرم

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه