با این عکس های بینایی خود را تست کنید. تست بیناییجالبی را برای شما آماده کرده ایم. کافیست به تصاویر زیر نگاه کنید و نتیجه را در زیر بخوانید تا از سلامت بینایی خود مطمئن شوید. با این عکس ها بینایی خود را بسنجید. با این تست ساده می توانید پی ببرید که چشمانتان تا چه اندازه قدرت بینایی دارند. باید مشابه این تست های چشم را ببینید. البته برخی از این تست ها چندان دقیق نیستند اما روی هم رفته درصد صحیح بودن آنها بالاست، نمونه اش تست ساده ای که در ادامه می بینید. در کادر پایین دقت کنید. چه چیزی م ...

با این عکس های بینایی خود را تست کنید

با این عکس های بینایی خود را تست کنید

تست بیناییجالبی را برای شما آماده کرده ایم. کافیست به تصاویر زیر نگاه کنید و نتیجه را در زیر بخوانید تا از سلامت بینایی خود مطمئن شوید. با این عکس ها بینایی خود را بسنجید. با این تست ساده می توانید پی ببرید که چشمانتان تا چه اندازه قدرت بینایی دارند.

 

باید مشابه این تست های چشم را ببینید. البته برخی از این تست ها چندان دقیق نیستند اما روی هم رفته درصد صحیح بودن آنها بالاست، نمونه اش تست ساده ای که در ادامه می بینید.
در کادر پایین دقت کنید. چه چیزی می بینید؟ این کادر حاوی یک عدد است. خوب دقت کنید.

با این عکس های بینایی خود را تست کنیدعددی که در این تصویر گنجانده شده 571 است. اگر بتوانید این عدد را تشخیص بدهید یعنی قوه بینایی شما بسیار خوب و اصلا در حد عالی است:

با این عکس های بینایی خود را تست کنید

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه