با خوردن بادام می توانید چربی ها را از بین ببرید. تحقیقات جدیدی در آمریکا انجام شده است که نشان میدهدبادامخاصیت از بین بردن چربی های شکم را دارد و میتواند در لاغر شدن به کمک انسان ها بیاید. به گفته محققان دانشگاه پنسیلوانیا در آمریکا مصرف 42 گرم بادام در روز باعث از بین رفتن چربی‌های شکم و صاف شدن آن، کاهش کلسترول و مشکلات قلبی می‌شود. محققان برای رسیدن به این نتیجه طی 12 هفته بر روی 52 فرد چاق آزمایش انجام دادند؛در ابتدا این افراد به دو گروه تقسیم شدند، آنها یک رژیم غذایی عادی داشتند اما ب ...

با خوردن بادام می توانید چربی ها را از بین ببرید

با خوردن بادام می توانید چربی ها را از بین ببرید

تحقیقات جدیدی در آمریکا انجام شده است که نشان میدهدبادامخاصیت از بین بردن چربی های شکم را دارد و میتواند در لاغر شدن به کمک انسان ها بیاید. به گفته محققان دانشگاه پنسیلوانیا در آمریکا مصرف 42 گرم بادام در روز باعث از بین رفتن چربی‌های شکم و صاف شدن آن، کاهش کلسترول و مشکلات قلبی می‌شود.

با خوردن بادام می توانید چربی ها را از بین ببریدمحققان برای رسیدن به این نتیجه طی 12 هفته بر روی 52 فرد چاق آزمایش انجام دادند؛در ابتدا این افراد به دو گروه تقسیم شدند، آنها یک رژیم غذایی عادی داشتند اما برای میان وعده به گروه اول یک کیک موز و به گروه دوم تعدادی انگشت شمار بادام داده می‌شد که هر دو میان وعده به یک اندازه یعنی 160 کالری داشتند.

با خوردن بادام می توانید چربی ها را از بین ببریدمحققان پس از بررسی مشاهده کردند گروه دوم، چربی شکم، پهلو و ران آنها کمتر شده بود و سطح کلسترول آنها نیز کاهش پیدا کرده بود. همچنین این مطالعه نشان داد ارتباط بین چربی ذخیره شده، کلسترول بد و بیماری‌های قلبی عروقی وجود دارد و این افراد در معرض خطر هستند.

با خوردن بادام می توانید چربی ها را از بین ببرید

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه