تست برای فهمیدن میزان خواب مورد نیاز. هرکسی با توجه به فیزیک بدنی و کار روزانه خود به ساعات خواب متفاوتی نیاز دارد. شما باید چند ساعت در شب بخوابید؟ گاهی خوردن یک فنجان قهوه یا مکمل ویتامین C نه تنها سبب هوشیاری‌تان نمی‌شود بلکه برعکس خواب‌آلوده‌تان می‌کند. گاهی دلیل این موضوع بیخوابی است. ناتانیل کلیت من محقق دانشگاه شیکاگو تستی را آماده کرده که بر اساس آن می‌توانید متوجه شوید مبتلا به بیخوابی هستید یا خیر!در ساعات ابتدایی شب به محلی بی سر و صدا و آرام بروید و ساعت رفتن‌تان را به تخت خواب ...

تست برای فهمیدن میزان خواب مورد نیاز

تست برای فهمیدن میزان خواب مورد نیاز

هرکسی با توجه به فیزیک بدنی و کار روزانه خود به ساعات خواب متفاوتی نیاز دارد. شما باید چند ساعت در شب بخوابید؟ گاهی خوردن یک فنجان قهوه یا مکمل ویتامین C نه تنها سبب هوشیاری‌تان نمی‌شود بلکه برعکس خواب‌آلوده‌تان می‌کند. گاهی دلیل این موضوع بیخوابی است.

 

ناتانیل کلیت من محقق دانشگاه شیکاگو تستی را آماده کرده که بر اساس آن می‌توانید متوجه شوید مبتلا به بیخوابی هستید یا خیر!در ساعات ابتدایی شب به محلی بی سر و صدا و آرام بروید و ساعت رفتن‌تان را به تخت خواب یاداشت کنید. یک قاشق فلزی را در دست بگیرید و دستتان را در کنار لبه تخت بگذارید.

 

زیر دستتان باید یک سینی فلزی روی زمین قرار داشته باشد. به محض آنکه خوابتان ببرد قاشق به زمین می‌افتد و شما بیدار می‌شوید و می‌توانید بفهمید چقدر طول کشیده تا خوابتان ببرد.اگر بیش از ۱۵ دقیقه طول کشیده یعنی مبتلا به بیخوابی نیستید اما اگر حدود ۱۰ دقیقه طول کشیده یعنی شب قبل خواب خوبی نداشته‌اید و اگر در عرض کمتر از ۵ دقیقه خوابیدید یعنی به طور حتم مبتلا به کم‌خوابی هستید.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه