خوابیدن کنار سگ و بلایی که سر مرد آمد. زیاد نزدیک شدن به حیوانات می تواند برای سلامت انسان خطرناک باشد. مانند این مرد که در کنار سگش خوابید و بلای بدی سرش آمد. ۱۴ تا ۶۲ درصد افرادی که از حیوانات خانگی نگه‌داری می‌کنند اجازه می‌دهند حیوانات‌شان به اتاق‌خوابشان برود و روی تختشان بخوابد. آمار افرادی که این عادت را دارند بالاست و تغییر دادن آن به سادگی امکان پذیر نیست. مردم نمی‌پذیرند که حیوانات می‌توانند منتقل‌کننده بیماری‌های عفونی باشند گرچه خودشان سالم به نظر می‌رسند. اما اگر بدانید برای ...

خوابیدن کنار سگ و بلایی که سر مرد آمد

خوابیدن کنار سگ و بلایی که سر مرد آمد

زیاد نزدیک شدن به حیوانات می تواند برای سلامت انسان خطرناک باشد. مانند این مرد که در کنار سگش خوابید و بلای بدی سرش آمد. ۱۴ تا ۶۲ درصد افرادی که از حیوانات خانگی نگه‌داری می‌کنند اجازه می‌دهند حیوانات‌شان به اتاق‌خوابشان برود و روی تختشان بخوابد.آمار افرادی که این عادت را دارند بالاست و تغییر دادن آن به سادگی امکان پذیر نیست.

 

مردم نمی‌پذیرند که حیوانات می‌توانند منتقل‌کننده بیماری‌های عفونی باشند گرچه خودشان سالم به نظر می‌رسند. اما اگر بدانید برای این افراد چه اتفاقی افتاد شاید از این به بعد این رفتار را تکرار نکنید.

 

– مردی به دلیل مننژیت به اورژانس مراجعه کرد. باکتری مولد این بیماری از سگی که روی بالشش می‌خوابید به او منتقل شده بود.

 

– پسر بچه‌ای به طاعون مبتلا شد چون گربه آلوده به کک توی رخت‌خوابش می‌خوابید.

 

اینها تنها چند نمونه کوچک است. تعداد بیماری‌های کشنده و عفونی که حیوانات می‌توانند آن را به انسان منتقل کنند بالاست. حتی اگر هر روز حیوان‌تان را به حمام می‌برید و واکسن زده‌اید باز هم او را به اتاق خوابتان راه ندهید چون انگل‌ها بسیار مقاومند.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه