خودتان را سیر نگه دارید تا وزن کم کنید. اگر کاری کنید تا شکم شما همیشه سیر باشد و مواد غذایی لازم هم به بدن رسانده شده باشد جلوی اشتهای شما گرفته خواهد شد. برای لاغر شدن نیاز به کمک دارید؟همیشه از خودتان می پرسید چی بخورم که سیر باشم و لاغر هم شوم؟ پس این توصیه ها را جدی بگیرید تا به هدف خود برسید. مهمترین نکته این است که گرسنه ماندن و هله هوله خوردن منجر به چاقی شما می شود پس سلاح مخفی شما برای کاهش وزن اولین وعده غذائی یعنی صبحانه ای غنی از پروتئین و فیبر است. مواد غذائی شامل پروتئین( مثل ...

خودتان را سیر نگه دارید تا وزن کم کنید

خودتان را سیر نگه دارید تا وزن کم کنید

اگر کاری کنید تا شکم شما همیشه سیر باشد و مواد غذایی لازم هم به بدن رسانده شده باشد جلوی اشتهای شما گرفته خواهد شد. برای لاغر شدن نیاز به کمک دارید؟همیشه از خودتان می پرسید چی بخورم که سیر باشم و لاغر هم شوم؟ پس این توصیه ها را جدی بگیرید تا به هدف خود برسید.

 

مهمترين نكته اين است كه گرسنه ماندن و هله هوله خوردن منجر به چاقي شما مي شود پس سلاح مخفي شما براي كاهش وزن اولين وعده غذائي يعني صبحانه اي غني از پروتئين و فيبر است.مواد غذائي شامل پروتئين( مثل تخم مرغ) و فيبر( مثل نان گندم كامل) تا نيمي از روز شما را سير و سرزنده نگه مي دارد

 

و كمترسراغ هله هوله‌ها مي رويد. اگر تخم مرغ دوست نداريد مي توانيد از جو پخته شده با گردو و يا كمي كره بادام زميني و يك تكه نان گندم كامل ميل كنيد.

خودتان را سیر نگه دارید تا وزن کم کنید

يادتان نرود كه اگر بدن شما در روز، خصوصا صبح ها مقدار كافي پروتئين دريافت نكند بيشتر به سمت مواد غذائي پركالري و پرچربي مي‌رود و اين مواد غذائي مستقيما باعث افزايش چربي دور كمر شما مي شود.حالا مواد غذائي خوشمزه‌اي كه به شما براي كاهش وزن كمك مي كنند را معرفي مي كنيم:

 

– اول از همه ماست، بله ماست غني از كلسيم است. مطالعات نشان داده كه كلسيم مانع از جذب چربي از روده كوچك مي شود.

 

– صبحانه خود را با ميل كردن تخم مرغ تبديل به يك وعده غذائي مقوي و چربي سوز كنيد.

 

– پسته شامل چربي هاي خوب اشباع نشده پروتئين و فيبر است كه گرسنگي شما را كاهش مي دهند.

 

– گريپ فروت: تمام مطالعات نشان مي دهد كه خوردن نصف گريپ فروت قبل از هر وعده غذائي باعث كاهش وزن مي شود.

 

– آووكادو: اين ميوه خوشمزه سبز بهشتي باعث كاهش سايز دور كمر شما مي شود.

 

– قارچ: اگر دنبال راهي آسان براي كاهش كالري دريافتي روزانه خود هستيد قارچ را جايگزين گوشت كنيد با اين كار به راحتي چربي اشباع شده كه باعث چاقي دور كمر شما مي شود راحذف كرده ايد.

 

– روغن زيتون: اين ماده غذائي شامل اولئيك اسيد است كه گرسنگي شما را كاهش مي دهد.

 

– گندم كامل: هم�� ما آرزوي شكمي صاف و بدون چربي داريم، پس براي رسيدن به اين هدف، به جاي نان سفيد، نان گندم كامل، همچنين ماكاروني گندم كامل، جو و برنج قهوه اي ميل كنيد.

 

– فلفل قرمز: فلفل حاوي كاپسياسين است كه باعث كاهش اشتها و گرسنگي در طي روز مي شود.

 

– باقالي: اين ماده غذائي حاوي فلاونوئيد ها و پروتئين است. مطالعات نشان داده اين قلب سبز كوچك، مانع تجمع چربي در ناحيه شكم مي شود.

 

– برنج با سبزيجات:با اضافه كردن سبزيجاتي مثل براكلي، هويج، كلم به برنج كالري كمتري دريافت مي كنيد زيرا برنج كمتري ميل مي كنيد، همچنين با وجود سبزيجات در برنج معده با سرعت كمتري خالي مي شود و مدت بيشتري سير مي مانيد.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه