درخت دو طبقه .!! جالبترين درخت دنيا

درخت دو طبقه .!! جالبترين درخت دنيا - تصویر 1

در دنيا عجايب زيادي هستند كه هميشه توجه بسياري را به خود جلب مي كنند

بخصوص دنياي پر رمز و راز طبيعت كه هميشه آدمي را حيرت زده و شگفت زده مي سازد

در واقع اين شگفتي ها حقايقي هستند كه ما تا كنون با آنها مواجه نشده ايم..!!!!

و در واقع بايد با ديدن آنها خالق اين اين جهان را به ياد آوريم و شيفه ي بزرگي و عظمتش شويم

سير در آفاق و سير در انفس يعني همين.

 

منطقه پیامونته در ایتالیا به خاطر یک نوع درخت خاص بسیار مشهور شده است. این درخت ها تنها در میان شهرهای گرانا و کاسروزو رشد می کنند و به همین علت به نام همین شهر از آن یاد می شود. البته این درخت های عجیب به تازگی به عنوان شگفت انگیزترین درختان دنیا نیز انتخاب شده اند.

"درخت های دوقلو کاسروزو" نام شگفت انگیزترین درختی است که تا به حال دیده اید. در واقعیت این درخت از دو تنه تشکیل شده است، یک تنه بزرگ به عنوان درخت مادر در زیر و درخت دیگری دقیقا روی درخت اولی رشد می کند.

 

درخت دو طبقه .!! جالبترين درخت دنيا - تصویر 2

 

درخت مادر در اصل یک درخت توت است و روی آن درخت گیلاس شکوفه می زند. تا به حال هیچ کس نتوانسته دلیل رشد یک درخت گیلاس آن هم روی یک درخت توت را بیان کند. درخت گیلاس ریشه خود را از میان تنه درخت مادر عبور می دهد تا به زمین برسد و مواد معدنی را جذب کند.

از این دسته از اتفاقات عجیب پیش از این هم رخ داده است اما نکته جالب توجه اندازه هر دو درخت است که بسیار بزرگ و تنومند هستند. این ویژگی است که تا به حال در هیچ درخت غیرعادی دیگری مشاهده نشده است.

مشاهده این درخت حس خاصی را به انسان وارد می کند زیرا شما در حال نظاره یکی از عجیبترین اتفاقات طبیعت هستید. دانشمندان در حال حاضر به دنبال دلیل رشد درخت گیلاس روی درختی دیگر هستند.

 

 

نويسنده:مهدي پويان

گردآوري:مجله اينترنتي دلگرم

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه