دکتر آز به شما رژیم لاغری دو هفته ای می دهد. رژیم های غذایی لاغری دکتر آز بسیار معروف و کاربردی هستند و ما هم در این مطلب به شما یک رژیم دو هفته ای را معرفی می کنیم. تمام وعده ها به راحتی قابل تهیه می باشد ، در نتیجه شما می توانید بدون نیاز به صرف زمان زیاد در آشپزخانه وزن کم کنید. اگر شما به دنبال یک برنامه سریع و جدید کاهش وزن هستید می توانید این رژیم جدید دو هفته ای دکتر آز را امتحان کنید. با استفاده از مواد غذایی سلامت مثل سبزیجات با گلوکز پایین و مقادیر کم پروتیین شما می توانید اشتها ...

دکتر آز به شما رژیم لاغری دو هفته ای می دهد

دکتر آز به شما رژیم لاغری دو هفته ای می دهد

رژیم های غذایی لاغری دکتر آز بسیار معروف و کاربردی هستند و ما هم در این مطلب به شما یک رژیم دو هفته ای را معرفی می کنیم. تمام وعده ها به راحتی قابل تهیه می باشد ، در نتیجه شما می توانید بدون نیاز به صرف زمان زیاد در آشپزخانه وزن کم کنید. اگر شما به دنبال یک برنامه سریع و جدید کاهش وزن هستید می توانید این رژیم جدید دو هفته ای دکتر آز را امتحان کنید.

 

با استفاده از مواد غذایی سلامت مثل سبزیجات با گلوکز پایین و مقادیر کم پروتیین شما می توانید اشتها و ولع شدید خود را به خوردن مهار کنید و به بدنتان یک شروع سلامت برای یک سال آینده بدهید. به علاوه تمام وعده ها به راحتی قابل تهیه می باشد ، در نتیجه شما می توانید بدون نیاز به صرف زمان زیاد در آشپزخانه وزن کم کنید.

دکتر آز به شما رژیم لاغری دو هفته ای می دهدآنچه می توانید بخورید:

بعد از بیدار شدن : روز را با یک لیوان آب گرم و نصف لیمو ترش آغاز کنید.

 

اسموتی برای صبحانه : می توانید از مخلوط 2قاشق غذاخوری تخم بزرک +2/1 موز+2/1 انواع توت منجمد + 1 فنجان شیر بادام غیر شیرین+2 ق اشق غذاخوری فرنی (با آرد برنج +شیر بدون شکر) و چای سبز

 

پروتیین روزانه : یک وعده 300 گرمی گوشت (مرغ بوقلمون یا ماهی )

 

کربوهیدرات روزانه : 2/1 فنجان برنج قهوه ای (هیچگونه کربوهیدرات دیگری مصرف نشود)

 

انواع چربی ها : روغن های مفید در حد متوسط(مثلا روغن زیتون و آووکادو)

 

لبنیات روزانه : 1 فنجان ماست چکیده حداکثر 2 درصد (هیچگونه لبنیات دیگری مصرف نشود)

 

سبزیجات:هر گونه سبزیجات کم گلوکز بدون محدودیت ( جوانه های انواع لوبیا ، بروکلی ، کلم دکمه ای ، گل کلم ، جعفری ، خیار ، ترب ، بادنجان ، تره فرنگی ، انواع عدس ، انواع لوبیا ” سبز قرمز سفید ” انواع قارچ ، پیاز ، نخود فرنگی ، انواع فلفل ، گوجه فرنگی ، کاهو ، سبزیجات سالادی و عصاره سم زدا ” طرز تهیه آن را در همین مطلب آورده ایم ، 3 تا 4 فنجان روزانه )

 

نکته:از سبزیجات گفته شده هرچه قدر خواستید می توانید میل کنید ، چه بسا هر چه بیشتر بهتر ! مصرف بیشتر این سبزیجات چربی سوزی بیشتر را در پی دارد .

 

میان وعده: دو مشت انواع مغز ها ، انواع شور و ترشی

 

طرز تهیه عصاره سم زدا:

مواد لازم:

1.5 لیتر آب
1پیاز درشت خرد شده
2عدد هویج حلقه شده
1فنجان کدو هلوایی درشت خرد شده
1فنجان سبزیجات ریشه ای(انواع شلغم انواع زردک انواع شلغم های روغنی)
2عدد ساقه کرفس
2/1 فنجان کلم پیچ
2حبه سیر
4.5 زنجبیل تازه خرد شده
نمک دریایی (کمی)

 

طرز تهیه : همه مواد را در یک ظرف بزرگ بریزید و برای یک ساعت(یا کمی بیشتر) بپزید . کمی بیشتر بجوشانید تا طعم بهتری پیدا کند . بگذارید سرد شود بعد آن را از صافی عبور دهید و تمام سبزیجات پخته شده را جدا کرده دور بریزید . در یک ظرف شیشه ای در دار در یخچال نگه دارید . روزانه 3 تا4 فنجان از آن بردارید و کمی گرم کنید و میل نمایید.

 

آنچه نباید بخورید:

هرگونه ای از دانه های گندمی (به جز 2/1 فنجان برنج قهوه ای)
هرگونه شیرین کننده های مصنوعی
هرگونه شکر و قند
هرگونه کافیین
هرگونه لبنیات
هرگونه خوردنی از 8 شب تا 8 صبح
کارهای دیگری که باید انجام دهید:
یک قرص پروبیتیک در صبح
یک عدد قرص مولتی ویتامین( ترجیحا نصف صبح و نصف شب)
یک فنجان عصاره سم زدا در شب

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه