راه های رفع خستگی چشم. خستگی چشم را کسانی که زیاد مطالعه مداوم دارند یا کسانی که مداوم پشت کامپیوتر مینشینند به خوبی درک میکنند. خستگی چشمی عارضه ای است که در پی کار مداوم و طولانی مدت چشم در ظریف کاری ها یا کار با مانیتور ایجاد می شود. علایم. احساس سنگینی در چشم، سوزش و قرمزی چشم. قرمزی چشم. علل. کمبود خواب، حساسیت، خستگی چشم، ورم ملتحمه، گریه بیش از حد، خستگی و عدم رسیدن کافی اکسیژن به قرنیه و آلودگی. عوامل خطرساز. کمبود خواب، حساسیت، خستگی چشم، ورم ملتحمه، گریه بیش از حد، خستگی و عدم رسی ...

راه های رفع خستگی چشم

راه های رفع خستگی چشم

خستگی چشم را کسانی که زیاد مطالعه مداوم دارند یا کسانی که مداوم پشت کامپیوتر مینشینند به خوبی درک میکنند. خستگی چشمی عارضه ای است که در پی کار مداوم و طولانی مدت چشم در ظریف کاری ها یا کار با مانیتور ایجاد می شود.

 

علایم
احساس سنگینی در چشم، سوزش و قرمزی چشم

قرمزی چشم

 

علل
کمبود خواب، حساسیت، خستگی چشم، ورم ملتحمه، گریه بیش از حد، خستگی و عدم رسیدن کافی اکسیژن به قرنیه و آلودگی

 

عوامل خطرساز
کمبود خواب، حساسیت، خستگی چشم، ورم ملتحمه، گریه بیش از حد، خستگی و عدم رسیدن کافی اکسیژن به قرنیه و آلودگی

 

درمان
چند مورد درمان خانگی برای رفع خستگی چشم ذکر می کنیم اما از این موضوع غافل نباشید که هر شش ماه باید برای بررسی وضعیت چشمانتان به پزشک مراجعه کنید:

 

تکه ای از پنبه را به صورت گلوله ای در یک استکان چای بیندازید و بعد از چند ثانیه آنها را روی پلک چشمانتان چند دقیقه ای قرار دهیدروش موثر دیگر این است که به طور مرتب چشمان خود را با آب سرد بشویید. این عمل باعث آرامش چشم می شود و هرگونه خستگی را برطرف می کند.گلوله های پنبه ای را داخل یک فنجان شیر خنک بیندازید و سپس آنها را روی پلک چشم قرار دهید.

 

پیشگیری
علاوه بر مراقبت های چشمی، هر شش ماه باید برای بررسی وضعیت چشمانتان به پزشک مراجعه کنید.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه