روش بسیار جالب این زن برای لاغر شدن. افراد چاق برای کاهش وزن همیشه سراغ راه های سخت می روند و رژیم های سنگین می گیرند. داستان این زن را بخوانید که چگونه وزن خود را کم کرد. یکی از نوشیدنی‌هایی که به شدت سبب افزایش وزن میشود سودا‌ها و نوشابه‌های شیرین گازدار است. یک لیوان کوچک کوکا‌کولا حداقل ۷ حبه قند دارد که مقدار کمی نیست و به شدت می‌تواند سبب افزایش وزن شود. این مادر ۲۷ ساله تصمیم گرفت با کنار گذاشتن مصرف سودا و وقت‌گذرانی بیشتر با فرزندانش وزنش را کم کند. این خانم ۱۱۱ کیلویی روزانه ۴ ل ...

روش بسیار جالب این زن برای لاغر شدن

روش بسیار جالب این زن برای لاغر شدن

افراد چاق برای کاهش وزن همیشه سراغ راه های سخت می روند و رژیم های سنگین می گیرند. داستان این زن را بخوانید که چگونه وزن خود را کم کرد. یکی از نوشیدنی‌هایی که به شدت سبب افزایش وزن میشود سودا‌ها و نوشابه‌های شیرین گازدار است.

 

یک لیوان کوچک کوکا‌کولا حداقل ۷ حبه قند دارد که مقدار کمی نیست و به شدت می‌تواند سبب افزایش وزن شود. این مادر ۲۷ ساله تصمیم گرفت با کنار گذاشتن مصرف سودا و وقت‌گذرانی بیشتر با فرزندانش وزنش را کم کند.

 

این خانم ۱۱۱ کیلویی روزانه ۴ لیتر سودا مصرف می‌کرد که نه تنها برای وزنش بلکه برای سلامت قلبش مضر بود. او هیچ رژیم خاصی نگرفت و تنها سودا را از برنامه‌اش حذف کرد. بعد از گذشت یک سال امروز مادر خانواده ۵۷ کیلو وزن دارد و سبک وزنی خود خوشحال است. رژیم متعادلی را پیش گرفته و نوشیدنی‌های طبیعی مصرف می‌کند.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه