سرسبزترین مقصد گردشگریعسرسبزترین پایتخت اروپا,تصاویر سرسبزترین پایتخت اروپا,عکس سرسبزترین پایتخت اروپا,شناخته‌ترین مقصد گردشگری,شهر پاریس,دیدنی های شهر پاریس,سرسبزترین مقصد گردشگری,آثار تاریخی پاریس,گردشگری جهان,ایران مطلب

 سرسبزترین مقصد گردشگری جهان

ایران مطلب : شخصی علاقه‌مند به عکاسی در سفری 30 هزار تصویر از سرسبزترین پایتخت اروپا گرفته است که تعدادی از آنها را در اینترنت به اشتراک گذاشته است.
پاریس پایتخت کشور فرانسه است و رود سن از میان این شهر می‌گذرد، یکی از شهرهای پیشروی جهان در زمینه‌های فرهنگی، هنری، اقتصادی، سیاست، تحصیل، تفریحات، مد و علم است.

پاریس، شهر نور و خاطره ، عکس
جاذبه های گردشگری شهر پاریس

یکی از شناخته‌ترین مقصدهای گردشگری است و جمعیت این شهر حدود 12 میلیون نفر است که هر سال حدود 45 میلیون نفر توریست برای گردش و دیدن آثار تاریخی به این شهر می‌روند؛ پاریس دارای موسسات، پارک‌ها و آثار دیدنی مشهوری است و به دلیل داشتن 478 هزار درخت، سرسبزترین پایتخت اروپا به حساب می‌آید.

این شهر دارای آب و هوای اقیانوسی است در تمام طول سال بارندگی دارد؛ باران‌های ناگهانی آن معروف است اما بارش برف به ندرت اتفاق می‌افتد.

در این شهر ساخت و ساز ساختمان‌های بلند به حاشیه شهر پاریس منتقل شده است تا موجب زشتی شهر نشوند.

شخصی به نام «آکپوری کوتونو» به دلیل علاقه وافری که به عکاسی دارد در سال 2011 -  30 هزار عکس از شهر پاریس گرفته است که اکنون تعدادی از این تصاویر را مشاهده می‌کنید.
سرسبزترین پایتخت اروپا,تصاویر سرسبزترین پایتخت اروپا
منبع : farsnews.com
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه