عروس و داماد برهنه در خیابان ..!!

عروس و داماد برهنه در خیابان ..!!

 

گاه گاهی به عنوان اعتراض شاهد عریان شدن جماعتی از مردم در خیابان های کشور های غربی بوده ایم که با بدن عریان خود قصد جلب توجه داشته اند . اینبار هم :

یک عروس و داماد کولی امریکایی درست بعد از خروج از کلیسای محل برگزاری مراسم ازدواجشان توسط پلیس بازداشت ‏شدند.‏این عروس و داماد عجیب در اعتراض به قانون ممنوعیت برهنگی در خیابانها و مکان های عمومی در شهر سانفرانسیسکو ‏بعد از مراسم ازدواجشان به صورت کاملا برهنه در حالیکه عروس تنها تور عروسی روی سر داشت وارد خیابان شده و به ‏جشن و پایکوپی پرداختند.‏ عروس 44 ساله این مراسم یک فعال سیاسی ضد حکومت است که بارها توسط پلیس بازداشت شده است و داماد 20 ساله نیز ‏به پیروی از او در این کار شرکت کرده بود. به گفته خبرنگاران این عروس بعد از دستگیری توسط پلیس به خبرنگاران و ‏افرادی که در محل حاضر بودند گفت  : "این مراسم اعتراض به قانون منع برهنگی در اجتماع است. هرکس حق دارد آنطور ‏که دوست دارد وارد خیابان شود.‏ و من مطمئنم مردم سانفرانسیسکو از ما حمایت خواهند کرد...!!  "

ماموران پلیس این شهر بلافاصله با حضور در محفل این عروس و ‏داماد که در حال رقص در پیاده رو بودند با پتو بدن آنها را پوشانده و سپس آنها را به بازداشتگاه منتقل کردند. از سال 2012 ‏میلادی برهنگی در خیابان، وسایل نقلیه و مجامع عمومی در شهر سانفرانسیسکو امریکا ممنوع بوده و با  قانون شکنان ‏برخورد میشود.‏

 

 

گردآوری:مجله اینترنتی دلگرم

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه