ماساژ درمانی را حتما امتحان کنید. ماساژدرمانی در کشورهای دیگر دنیا طرفداران زیادی دارد و در کشور ما کمتر به آن پرداخته می شود. ماساژ درمانی خواص بسیاری برای ما دارد. درمان کمردرد. ماساژ می تواند در کاهش درد های مزمن و حاد کمر موثر باشد ، خصوصا وقتی این روش درمانی با دیگر تمرینات ورزشی همراه شود. شواهد نشان می دهند طب سوزنی و ماساژ درمانی در کنار هم ( طب فشاری ) تاثیر به مراتب بیشتری از ماساژهای کلاسیک در پی خواهد داشت. کاهش درد ناشی از آرتروز ، فیبرومیالژیا و آماس مفصلی. امروزه حدود ۳۵ درص ...

ماساژ درمانی را حتما امتحان کنید

ماساژ درمانی را حتما امتحان کنید

ماساژدرمانی در کشورهای دیگر دنیا طرفداران زیادی دارد و در کشور ما کمتر به آن پرداخته می شود. ماساژ درمانی خواص بسیاری برای ما دارد.

 

درمان کمردرد

ماساژ می تواند در کاهش درد های مزمن و حاد کمر موثر باشد ، خصوصا وقتی این روش درمانی با دیگر تمرینات ورزشی همراه شود. شواهد نشان می دهند طب سوزنی و ماساژ درمانی در کنار هم ( طب فشاری ) تاثیر به مراتب بیشتری از ماساژهای کلاسیک در پی خواهد داشت.

 

کاهش درد ناشی از آرتروز ، فیبرومیالژیا و آماس مفصلی

امروزه حدود ۳۵ درصد از افرادی که از ضعف ، درد ، جراحت و دردهای مزمن در ناحیه ی مفاصل رنج می برند ، ماساژ درمانی را برای حل مشکل خود انتخاب کرده اند . ماساژدرمانی همچنین به کاهش علایم مرتبط با فیبرومیالژیا کمک می کند. فیبرومیالژیا ، سندرومی مزمن با علایمی مثل درد های گسترده ، خشکی مفاصل ، ضعف شدید ، سردرد و گرفتگی ماهیچه ها می باشد.

 

کمک به کاهش فشار خون بالا

تحقیقات نشان می دهد افرادی که به طور منظم از ماساژ درمانی استفاده می کنند ، نتایج بهتری را در کاهش فشار خون ، از افرادی که با دارو فشار خون را کنترل می کنند ، کسب نموده اند. ارزیابی ماساژ درمانی و نحوه ی تاثیرگذاری آن بر فشار خون نشان می دهد این روش بی خطر ، موثر ، قابل بکارگیری و مقرون به صرفه است.

ماساژ درمانی را حتما امتحان کنید

کاهش افسردگی ، اضطراب و خستگی

ماساژ درمانی به کاهش احساس استرس ، اضطراب ، افسردگی ، خستگی و ضعف ناشی از آن کمک می کند . محققان معتقدند افسردگی خود یکی از دلایل بروز درد های مزمن است و دردهای تنشی در ماهیچه ها را تشدید می نماید.

 

کمک به ایجاد تعادل در هورمون ها و کنترل دیابت

امروزه درمان های جایگزین برای برقراری تعادل در هورمون ها و کنترل بیماری دیابت مورد استفاده قرار می گیرند که ماساژ یکی از همین درمان های جایگزین محسوب می شود. از جمله ی دیگر درمان های جایگزین می توان به مکمل های غذایی ، طب سوزنی ، آب درمانی و یوگا اشاره کرد.

 

این نوع از درمان ها در کاهش علایم دیابت بسیار موثر هستند و علاوه بر این عوارض جانبی متداول در استفاده از داروهای شیمیایی را هم در پی نخواهند داشت.

 

افزایش ایمنی بد��

محققان دریافته اند ماساژ درمانی سوئدی به بیماران مبتلا به سرطان کمک می کند تا با علایم این بیماری راحت تر کنار بیایند و ناراحتی ناشی از آن را کاهش دهند که همین موضوع بازیابی سلامتی را راحت تر می کند.

 

مداخله ی ماساژ سوئدی در درمان انواع تومور موجب کاهش در چهار فاکتور از بیماری ، یعنی درد ، اختلالات فیزیکی ، اختلالات احساسی و ضعف جسمانی ، می شود. ۲۵۱ فرد مبتلا برای شرکت در یک سری از آزمایشات سه ساله داوطلب شدند و طبق نتایج بدست آمده از این تحقیق این بیماران راحتتر خود را با شرایط بیماری وفق داده و سلامت خود را سریعتر باز یافتند .

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه