معرفی مواد غذایی غنی از ویتامین c. ویتامین cکه نام دیگر آن آسکوربیک اسید است برای بدن ما بسیار ضروری و مفید می باشد. زمانی که در مورد ویتامینc صحب می کنید حتماً اولین چیزی که به ذهنتان خطور می‌کند پرتقال است، اما مواد غذایی دیگری نیز می‌توان پیدا کرد که سرشار از ویتامین C باشد. توت فرنگی. توت فرنگی حاوی 85 میلی گرم از ویتامین C در هر پیمانه است این ماده “منگنز” نیز دارد که به پایدار و ثابت بودن قندخون کمک می‌کند. فقط مطمئن شوید که توت فرنگی ارگانیک و طبیعی خریداری می‌کنید. آناناس. آناناس ح ...

معرفی مواد غذایی غنی از ویتامین c

معرفی مواد غذایی غنی از ویتامین c

ویتامین cکه نام دیگر آن آسکوربیک اسید است برای بدن ما بسیار ضروری و مفید می باشد. زمانی که در مورد ویتامینc صحب می کنید حتماً اولین چیزی که به ذهنتان خطور می‌کند پرتقال است، اما مواد غذایی دیگری نیز می‌توان پیدا کرد که سرشار از ویتامین C باشد.

 

توت فرنگی

توت فرنگی حاوی 85 میلی گرم از ویتامین C در هر پیمانه است این ماده “منگنز” نیز دارد که به پایدار و ثابت بودن قندخون کمک می‌کند. فقط مطمئن شوید که توت فرنگی ارگانیک و طبیعی خریداری می‌کنید.

 

آناناس

آناناس حاوی 79 میلی گرم از ویتامین C در هر پیمانه است بر خلاف سایر میوه‌ها، آناناس حاوی مقادیر قابل توجهی از “آنزیم بروملین” است که به هضم پروتئین کمک می‌کند.

 

کلم قمری

کلم قمری حاوی 84 میلی گرم از ویتامین C در هر پیمانه است این ماده همچنین دارای خواص ضد سرطانی است شما می‌توانید از کلم قمری در تهیه آش استفاده کنید.

 

انبه

انبه شیرین و آبدار حاوی 122 میلی گرم از ویتامین C به ازای هر پیمانه است این میوه همچنین منبع عالی از “زیگزانتین” است که یک آنتی اکسیدان قوی برای کمک به سلامت چشم است و آن را از اسیب اشعه‌های مضر نور خورشید حفظ می‌کند.

 

کلم

کلم بروکسل حاوی 75 میلی گرم از ویتامین C به همراه مواد مغذی مبارزه کننده با سرطان است.

 

کیوی

تنها دو عدد از کیوی‌های خوشمزه حاوی 128 میلی گرم از ویتامین C است تحقیقات انجام شده نشان می‌دهد که کیوی به خواب مناسب و خوب کمک می‌کند و کیفیت آن را بهبود می‌بخشد. این کار به خاطر سطح بالای “سروتونین” در این ماده است که نقش آغاز کنندگی خواب را دارد.

 

فلفل دلمه‌ای

همه فلفل دلمه‌ای‌ها حاوی مقادیر بالایی از ویتامین C هستند. مقدار ویتامین c در فلفل دلمه‌ای سبز 95 میلی گرم و در فلفل دلمه‌ای زرد 341 میلی گرم است . همچنین این ماده کالری بسیار کمی دارد.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه