چرا آسپرین شب ها مصرف می شود؟. قرص آسپرین خون را رقیق می کند و مصرف آن برای بیماران قلبی باید با مشورت پزشک صورت گیرد. اما افراد عادی آن را شب ها مصرف می کنند. آسپرین به رقیق شدن خون و جلوگیری از تجمع پلاکت ها کمک می کند. نتایج یک مطالعه در هلند نشان داد بهتر است کسانی که برای پیشگیری از مشکلات قلبی و سکته مغزی آسپرین میخورند، آن را شبها مصرف کنند. آسپرین به رقیق شدن خون و جلوگیری از تجمع پلاکت ها کمک می کند. نتایج یک مطالعه در هلند نشان داد بهتر است کسانی که برای پیشگیری از مشکلات قلبی و ...

چرا آسپرین شب ها مصرف می شود؟

چرا آسپرین شب ها مصرف می شود؟

قرص آسپرین خون را رقیق می کند و مصرف آن برای بیماران قلبی باید با مشورت پزشک صورت گیرد.اما افراد عادی آن را شب ها مصرف می کنند. آسپرین به رقیق شدن خون و جلوگیری از تجمع پلاکت ها کمک می کند. نتایج یک مطالعه در هلند نشان داد بهتر است کسانی که برای پیشگیری از مشکلات قلبی و سکته مغزی آسپرین میخورند، آن را شبها مصرف کنند.

 

آسپرین به رقیق شدن خون و جلوگیری از تجمع پلاکت ها کمک می کند. نتایج یک مطالعه در هلند نشان داد بهتر است کسانی که برای پیشگیری از مشکلات قلبی و سکته مغزی آسپرین می‌خورند، آن را شب‌ها مصرف کنند.این تحقیقات حاکی از این بود که اگر آسپرین درست قبل از رفتن به رختخواب مصرف شود،

 

بیشترین اثر را خواهد داشت. آسپرین به رقیق شدن خون و جلوگیری از تجمع پلاکت ها کمک کرده و خطر حمله قلبی و سکته مغزی را کاهش می‌دهد. برای انجام این مطالعه ۲۹۰ بیمار قلبی که آسپرین مصرف می کردند، مورد بررسی قرار گرفتند. مصرف روزانه آن‌ها ۱۰۰ میلی گرم بود.

 

در یک مرحله از مطالعه، آسپرین برای ۳ ماه اول صبح به آن‌ها داده شد. در دومین مرحله آن‌ها آسپرین را قبل از خواب خوردند. نتایج نشان داد که وقتی آسپرین شب‌ها مصرف می‌شد، فعالیت پلاکت خون در صبح خیلی بیشتر کاهش می‌یافت و خطر سکته کمتر بود. نتایج این مطالعه در کنفرانس انجمن قلب آمریکا ارائه شده است.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه