چرا کارمندان باید ایستاده مشغول کار باشند؟

چرا کارمندان باید ایستاده مشغول کار باشند؟

مجموعه : پزشکی و سلامتی

چرا کارمندان باید ایستاده مشغول کار باشند؟

چرا کارمندان باید ایستاده مشغول کار باشند,متخصصان انجمن آمریکایی ورزش به کارمندان پیشنهاد کرده که برای حفظ سلامتی بهتر است ایستاده کار کنند.

 

انجمن آمریکایی ورزش به کارمندان خود پیشنهاد کرده است که به صورت ایستاده کار کنند چرا که میزهای کار ایستاده که در چند سال اخیر در این انجمن مورد استفاده قرار گرفته، به سلامت بیشتر کارمندان کمک کرده و ساعت‌های نشستن آنها را کاهش داده است.

 

حامیان محیط کار سالم امیدوارند که در سال 2015 از میزهای کار ایستاده رونمایی شود. تا محیط‌های کاری کمتر فضایی برای سبک زندگی غیر فعال ایجاد کنند. 50 تا 70 درصد افراد بیش از شش ساعت از طول روز خود را می‌نشینند. متخصصان آمادگی جسمانی معتقدند که کارمندان به بیماری نشستن مبتلا شده‌اند.

 

یکی از متخصصان می‌گوید: نشستن نوعی سیگار کشیدن جدید است. نشستن طولانی مدت باعث افزایش احتمال دیابت، مشکلات قلبی – عروقی، مرگ زودرس می‌شود. حتی کسانی که فعالیت دارند اما ساعت‌های طولانی را می‌نشینند از خطرات نشستن مصون نیستند.

 

این برنامه دو سال است که انجام می‌شود. یکی از مسئولان این انجمن می‌گوید: بسیاری از کارمندان ما احساس پر انرژی بودن می‌کنند. این کار به آنالیز ذهنی آنها کمک می‌کند.

 

یکی از کارمندان که بر روی میزی که روی یک تردمیل قرار گرفته کار می‌کند، می‌گوید: ایستادن تمرکز او را افزایش می‌دهد و هزینه زیادی هم ندارد. انواع مختلف میز ایستاده وجود دارد، این میزها حدود 159 دلار قیمت دارند.

 

مطالعاتی که در مجله “فعالیت فیزیکی و سلامت” منتشر شده است، نشان می‌دهد که هشت ساعت ایستادن در طول روز باعث سوزاندن 163 کالری اضافه تر نسبت به نشستن می‌شود.

 

بهتر است کارمندان با روزی نیم ساعت ایستادن شروع کنند و کم‌کم میزان ایستادن را افزایش دهند.

 

 

منبع:ایسنا

 

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه