کشیدن سیگار و ارتباط با سکته مغزی. کشیدن سیگار سلامت کل بدن انسان را با خطر حتمی مواجه می کند. علاوه بر بقیه ضررها باید منتظر سکته مغزی نیز باشیم. با مصرف دخانیات بدنتان را در معرض انواع مشکلات مغزی قرار خواهید داد. سیگار کشیدن می تواند بانوان را در خطر سکته مغزی قرار دهد و این عارضه در زنان سه برابر بیشتر از مردان خواهد بود پس تا زود است سیگار را ترک کنید. سکته مغزی در میان مصرف‌کنندگان سیگار بخصوص زنان شایع‌تر است. سکته‌های مغزی که با خونریزی داخل جداره مغز شناخته می‌شود در میان مصرف کنند ...

کشیدن سیگار و ارتباط با سکته مغزی

کشیدن سیگار و ارتباط با سکته مغزی

کشیدن سیگار سلامت کل بدن انسان را با خطر حتمی مواجه می کند.علاوه بر بقیه ضررها باید منتظر سکته مغزی نیز باشیم. با مصرف دخانیات بدنتان را در معرض انواع مشکلات مغزی قرار خواهید داد.سیگار کشیدن می تواند بانوان را در خطر سکته مغزی قرار دهد و این عارضه در زنان سه برابر بیشتر از مردان خواهد بود پس تا زود است سیگار را ترک کنید.

کشیدن سیگار و ارتباط با سکته مغزی

سکته مغزی در میان مصرف‌کنندگان سیگار بخصوص زنان شایع‌تر است.

سکته‌های مغزی که با خونریزی داخل جداره مغز شناخته می‌شود در میان مصرف کنندگان سیگار بخصوص زنان شایع‌تر است.این سکته مغزی که خونریزی «ساب آراکنوئید» نامیده می‌شود در میان زنانی که سیگار مصرف می‌کنند، هشت برابر بیشتراست.

کشیدن سیگار و ارتباط با سکته مغزی

همچنین مصرف سیگار به میزان کم هم می‌تواند خطر بروز اینگونه سکته مغزی را در زنان سه برابر افزایش دهد.استعمال سیگار در هیچ میزانی توصیه نمی‌شود و بهترین گزینه این است که فرد هرگز مصرف این ماده دخانی را شروع نکند.

کشیدن سیگار و ارتباط با سکته مغزی

همچنین لازم است سیاستگذاران با اعمال سیاست‌های مفید برای مقابله با مصرف سیگار به طور قابل توجهی میزان موارد خونریزی «ساب آراکنوئید» را کاهش دهند.این نوع سکته مغزی حدود سه درصد تمامی انواع سکته‌ها را شامل می‌شود و اغلب افراد جوان به آن مبتلا می‌شوند و می‌تواند پیامدهای نامطلوبی روی بیمار داشته باشد.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه